On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Tuesday, February 9, 2021

Dzisiaj zaczyna się proces nad impeachmentem Trumpa


 Na początku procesu prawnicy Trumpa mają argumentować, że Senat nie może już konstytucyjnie skazać Trumpa teraz, gdy nie jest już prezydentem. 

Demokraci prą w tej sprawie do pełnego impeachmentu, ze względu na plotki, że Trump może ubiegać się o urząd w 2024 roku. Tym razem celem impeachmentu jest zapobieżenie objęcia przez niego jakiegokolwiek urzędu. 

Demokraci oskarżają Trumpa o podżeganie do powstania, co jest podstawowym zarzutem stojącym za artykułem o impeachmentu. Popierają to litanią innych zarzutów o tym, jakie działania Trumpa wywołały "powstanie" i dlaczego.

Wśród nich jest to, że Trump kłamał na temat wyników wyborów prezydenckich; że próbował podważyć dokładny i uczciwy wynik wyborów; i że wysłał tłum swoich zwolenników do Kapitolu.

Będziemy mieli ciekawy spektakl. Demokraci najwyraźniej zapomnieli, że są inne ważniejsze sprawy.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.