Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Tuesday, February 9, 2021

Dzisiaj zaczyna się proces nad impeachmentem Trumpa


 Na początku procesu prawnicy Trumpa mają argumentować, że Senat nie może już konstytucyjnie skazać Trumpa teraz, gdy nie jest już prezydentem. 

Demokraci prą w tej sprawie do pełnego impeachmentu, ze względu na plotki, że Trump może ubiegać się o urząd w 2024 roku. Tym razem celem impeachmentu jest zapobieżenie objęcia przez niego jakiegokolwiek urzędu. 

Demokraci oskarżają Trumpa o podżeganie do powstania, co jest podstawowym zarzutem stojącym za artykułem o impeachmentu. Popierają to litanią innych zarzutów o tym, jakie działania Trumpa wywołały "powstanie" i dlaczego.

Wśród nich jest to, że Trump kłamał na temat wyników wyborów prezydenckich; że próbował podważyć dokładny i uczciwy wynik wyborów; i że wysłał tłum swoich zwolenników do Kapitolu.

Będziemy mieli ciekawy spektakl. Demokraci najwyraźniej zapomnieli, że są inne ważniejsze sprawy.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.