KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format, and all the royalties will go toward Ukraine help relief.

Friday, May 7, 2021

Chińska rakieta spadnie komuś na głowę około 8 maja, nie wiemy nawet dokładnie kiedy


 Rakieta wymykająca się spod kontroli może przelecieć przez amerykańską przestrzeń powietrzną, gdzie .obsługiwane jest 45 000 lotów dziennie. 

Federal Aviation Administration (FAA) współpracuje z NORAD, aby śledzić wpływ, jaki chińska rakieta lecąca w niekontrolowany sposób w kierunku Ziemi może mieć na komercyjne podróże lotnicze, poinformowała agencja.

Podczas normalnych startów kosmicznych rakiety wznoszące odłączają się i spadają w zaplanowaną część oceanu. Ale ta chińska rakieta przypadkowo weszła na orbitę wokół Ziemi i krąży wokół planety na ścieżce, która sprowadzi ją na ziemie. Urzędnicy nie są pewni, gdzie wyląduje.

Aerospace Corporation pokazuje na swojej stronie internetowej, że rakieta może przelecieć nad Stanami Zjednoczonymi, Ameryką Południową, Europą Południową, Afryką, Azją lub Australią. Prawie każde większe miasto w Stanach Zjednoczonych jest zagrożone.

"Eksperci" nie chcą aby wpadać w panikę bo są duże szanse, że rakieta spadnie do oceanu.

Ostatnia prognoza z Space Track dotycząca tego, kiedy rakieta może ponownie wejść w atmosferę, to tuż po godzinie 19 czasu wschodniego w sobotę plus minus 9 godzin.

Czy Chińczycy kiedykolwiek się czegoś nauczą? 

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.