Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Tuesday, June 15, 2021

Amerykanie uciekają z Nowego Jorku, Kalifornii, i Illinois do Arizony, Idaho i stanów "Pasa Słońca"


 Koszty życia były jednym z głównych powodów, dla których ludzie opuszczają północny wschód. 

Według danych firmy przeprowadzkowej North American Moving Services, Amerykanie w dużej mierze opuszczali północny wschód w poszukiwaniu cieplejszej pogody i niższych podatków na południu, południowym zachodzie i południowym wschodzie. W 2020 roku pięć stanów, do których ludzie najchętniej się przenoszą to Idaho, Arizona, Tennessee, Karolina Południowa i Karolina Północna.

Pięć stanów o największej liczbie wyprowadzek w zeszłym roku to Illinois, Nowy Jork, Kalifornia, New Jersey i Maryland. W Illinois prawie 70% wszystkich przeprowadzek składało się z osób opuszczających stan.

W zeszłym roku osoby przeprowadzające się zwykle przenosiły się do obszarów, w których domy o porównywalnej wielkości były średnio o 27 000 dolarów tańsze.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.