On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Thursday, June 3, 2021

Czy Dr Fauci bez żadnych skrupułów okłamywał nas wszystkich na temat Covid-19?


 Właśnie opublikowane e-maile od głównego doradcy medycznego Białego Domu, dr Anthony'ego Fauci, dowodzą, że wiedział, iż Instytut Wirusologii w Wuhan prowadzi niebezpieczne badania nad wzmocnieniem funkcji.

„W e-mailach maluje się niepokojący obraz, niepokojący obraz dr Fauciego, od samego początku martwiącego się, że finansował badania nad wzmocnieniem funkcji” - powiedział senator Rand Paul (R) dla Fox News - „i wie o tym do dziś, ale się do tego nie przyznał”.

18 kwietnia 2020 r. Peter Daszak, prezes EcoHealth, osobiście podziękował Fauci za wsparcie „dowodów”, że COVID-19 pochodzi ze zwierzęcia, a nie z laboratorium w Wuhan. 

„Istnieje wiele dowodów na to, że [Fauci] ma duży konflikt interesów i że jeśli okaże się, że ten wirus pochodzi z laboratorium w Wuhan – a wygląda na to, że jest – to jest wiele jego winy i że on był wielkim zwolennikiem ich finansowania” – powiedział Paul.

Musimy tutaj zaznaczyć, że to właśnie Dr Fauci był głównym "świadkiem" używanym przez największe amerykanskie media przeciwko Trumpowi i ze to on w głównej mierze przyczynił się do spadku popularności prezydenta w związku z pandemią.

Warto tutaj także dodać jeszcze jedną półprawdę Fauciego: w swoich mailach, odwrotnie do tego co mówił publicznie, pisał że „Maski są naprawdę dla zarażonych ludzi, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji na osoby niezarażone, a nie chronić niezainfekowanych ludzi przed nabyciem infekcji”.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.