KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format, and all the royalties will go toward Ukraine help relief.

Thursday, June 3, 2021

Czy Dr Fauci bez żadnych skrupułów okłamywał nas wszystkich na temat Covid-19?


 Właśnie opublikowane e-maile od głównego doradcy medycznego Białego Domu, dr Anthony'ego Fauci, dowodzą, że wiedział, iż Instytut Wirusologii w Wuhan prowadzi niebezpieczne badania nad wzmocnieniem funkcji.

„W e-mailach maluje się niepokojący obraz, niepokojący obraz dr Fauciego, od samego początku martwiącego się, że finansował badania nad wzmocnieniem funkcji” - powiedział senator Rand Paul (R) dla Fox News - „i wie o tym do dziś, ale się do tego nie przyznał”.

18 kwietnia 2020 r. Peter Daszak, prezes EcoHealth, osobiście podziękował Fauci za wsparcie „dowodów”, że COVID-19 pochodzi ze zwierzęcia, a nie z laboratorium w Wuhan. 

„Istnieje wiele dowodów na to, że [Fauci] ma duży konflikt interesów i że jeśli okaże się, że ten wirus pochodzi z laboratorium w Wuhan – a wygląda na to, że jest – to jest wiele jego winy i że on był wielkim zwolennikiem ich finansowania” – powiedział Paul.

Musimy tutaj zaznaczyć, że to właśnie Dr Fauci był głównym "świadkiem" używanym przez największe amerykanskie media przeciwko Trumpowi i ze to on w głównej mierze przyczynił się do spadku popularności prezydenta w związku z pandemią.

Warto tutaj także dodać jeszcze jedną półprawdę Fauciego: w swoich mailach, odwrotnie do tego co mówił publicznie, pisał że „Maski są naprawdę dla zarażonych ludzi, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji na osoby niezarażone, a nie chronić niezainfekowanych ludzi przed nabyciem infekcji”.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.