Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Monday, July 19, 2021

Demokraci chcą głosować nad ustawą o infrastrukturze, która nie została jeszcze napisana


 Wszyscy już chyba wiemy jak Demokraci widzą demokratyczny proces glosowania nad ustawami. Przez ostatnie kilka lat ich ulubionym chwytem było ukrywanie ustawy do ostatniego momentu aby głosujący w zasadzie nie wiedzieli nad czym głosują. Proces upamiętniony został przez słynne słowa Przewodniczącej Izby Nancy Pelosi: "Musimy głosować nad tą ustawą aby zobaczyć co w niej jest". Tak było ze słynną reformą ubezpieczeń zdrowotnych.

Teraz Senator Schumer i Biały Dom naciskają na pośpiech w głosowaniu nad ustawą o infrastrukturze, która nie została jeszcze napisana. Tak naprawdę nikt nawet nie wie co w niej będzie i o jakie pieniądze tu chodzi. To całkiem nowy standard wymyślony przez Demokratów którzy demokrację mają głęboko w ... nosie.

Senator Bill Cassidy, R-Luizjana., w niedzielę ostro skrytykował lidera większości w Senacie Chucka Schumera i Biały Dom za pośpiech w kierunku wstępnego głosowania w środę nad ponadpartyjnym planem infrastruktury podobno wartym 1,2 biliona dolarów, który, jak powiedział Cassidy, nie został jeszcze ukończony i w takiej formie nie przejdzie.

Demokraci Biden i Senatu jednocześnie forsują oddzielny plan wydatków w wysokości 3,5 biliona dolarów. Innymi słowy tak naprawdę Demokraci wolą ten drugi plan i możliwe, że po prostu sabotażują ten pierwszy.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.