On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

Monday, August 2, 2021

Administracja Bidena ukrywa nielegalnych imigrantów gdzie się da, nawet pod mostem


 Niepokojące nagranie z drona pojawiło się w Internecie w niedzielę, które pokazało około 1000 migrantów przetrzymywanych przez patrol graniczny w Mission w Teksasie. Republikanie twierdzą, że nagranie podkreśla kryzys na granicy.

Wpis na Twiterze mówi:

To największa grupa migrantów, jaką kiedykolwiek widzieliśmy, przetrzymywana przez Straż Graniczną pod Anzalduas Bridge w Mission w Teksasie. Wygląda na to, że może to być do 1000 osób. Tylko naszym dronem można to zobaczyć. W pobliżu znajduje się przejście graniczne Rio Grande.

Gubernator Greg Abbott, Republikanin, ogłosił w zeszłym tygodniu, że wyśle ​​Gwardię Narodową Teksasu, aby pomóc straży granicznej w zatrzymywaniu na granicy.