Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Wednesday, October 27, 2021

Nowy trend w amerykańskiej kulturze, "Let's go Brandon". Co to takiego?


Rapowa piosenka antyprezydencka Bidena inspirowana wirusowym „Let's go Brandon!” trendem znajduje się teraz na szczycie listy hip-hopowej iTunes. Piosenka, wykonana przez rapera Loza Alexander po raz pierwszy stała się popularna na TikTok, zanim szybko wspięła się na pierwsze miejsce na iTunes. Oczywiście, piosenka została już zablokowana na YouTube.

Piosenka została zainspirowana „Let's go Brandon!” trend, który ogarnął cały kraj od czasu, gdy reporterka sportowa NBC Kelli Stavast przeprowadziła wywiad z kierowcą NASCAR Brandonem Brownem po jego zwycięstwie w Talladega Superspeedway w Alabamie na początku tego miesiąca. Podczas wywiadu można było usłyszeć w tle skandowanie „F--- Joe Biden”, które Stavast interpretowała jako „Let's go Brandon!”

Wywiad szybko stał się wirusowy w mediach społecznościowych, a niektórzy użytkownicy spekulowali, że reporterka celowo próbowała fałszywie przedstawić to, co skandował tłum. Odtąd fraza stała się swego rodzaju wizytówką przeciwników prezydenta, trafiając na towary, podczas gdy inni zaczęli ją skandować na imprezach sportowych.

Z tego co słyszę jest już podobno nawet 5 piosenek wykonanych przez różnych raperów opartych na trendzie "Let's go Brandon".

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.