Wednesday, July 26, 2023

Sygnaliści zeznają o UFO, są „znacznie lepsze” od amerykańskiej technologii, rząd trzyma to w tajemnicy

Fox News: Na dzisiaj zaplanowano przesłuchania w komisji zatytułowane „Niezidentyfikowane zjawiska anomalne: implikacje dla bezpieczeństwa narodowego, bezpieczeństwa publicznego i przejrzystości rządowej".

Świadkami są David Grusch, oficer wywiadu przez 14 lat w Siłach Powietrznych Stanów Zjednoczonych w National Geospatial-Intelligence Agency; Ryan „FOBS” Graves, były pilot F-18 z ponad dziesięcioletnim stażem w US Navy; oraz David Fravor, emerytowany dowódca Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych, który był także dowódcą 41. dywizjonu myśliwców uderzeniowych, światowej sławy Black Aces.

Oczekuje się, że Grusch i Graves zeznają o tym, jak rząd utrzymuje swoją wiedzę o UFO w tajemnicy, nawet dla prawodawców, podczas gdy Fravor ma mówić o zaawansowanych technologiach – potencjalnie pozaziemskich – których służby wywiadowcze były świadkami w ostatnich latach.


Dziwnym zbiegiem okoliczności Hunter Biden pojawi się dzisiaj w sądzie federalnym by przyznać się (lub nie) do winy po wieloletnim dochodzeniu federalnym.

Oczekuje się, że Biden dostanie nadzwyczajnie niską karę za swoje wykroczenia.