Monday, June 24, 2024

Ważny inwestor przechodzi na strone Trumpa

 Dyrektor generalna Ark Invest, Cathie Wood, powiedziała, że ​​w listopadowych wyborach prezydenckich odda głos na byłego prezydenta Trumpa zamiast na prezydenta Bidena, opierając się wyłącznie na tym, kto jej zdaniem będzie najlepszy dla gospodarki kraju.

Wood wzięła udział w wywiadzie z analitykiem finansowym „Poznaj Kevina” i YouTuberem Kevinem Paffrathem, podczas którego zadano jej popularne pytanie: „Trump czy Biden?” Wood powiedziała gospodarzowi, że ma trójkę dzieci – dwie dziewczynki i chłopca – z którymi omawiała nadchodzące wybory.

„Ja im powiedziałam: «Słuchajcie, zamierzam głosować na osobę, która najlepiej wykona pracę dla naszej gospodarki»” – Wood powiedziała Paffrath. „Jestem wyborcą, jeśli chodzi o ekonomię i na tej podstawie Trump”.

Wyjaśniła dalej, że założyciel i prezes Laffer Associates Art Laffer „opisuje pierwsze trzy lata prezydentury Trumpa jako najlepsze w historii gospodarczej USA, ale nie ostatni rok z powodu Covid-19.

Nieformalne poparcie następuje tuż po tym, jak kilku miliarderów wysłało pieniądze i wsparcie na kampanię prezydencką Trumpa.

- Na podstawie doniesień Fox Business